temptext Technis
Rychlé vyhledávání Nabídka služeb Info pro občany

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Hlavní strana > Píše se o nás

Píše se o nás


Novější 1

PODĚKOVÁNÍ ZA PROVEDENÉ PRÁCE

Tímto chci poděkovat kojetínské společnosti TECHNIS a jejím zaměstnancům, za profesionální a precizní provedení stavebních a zemních

prací spočívajících ve zhotovení oplocení a dlažby kolem rodinného domu, které proběhly v září 2018.

Velmi si vážím zejména kvality odvedené práce a osobního přístupu příslušných pracovníků, kteří práce prováděli.

Osobně mohu firmu TECHNIS všem zájemcům o podobné práce vřele doporučit z důvodu výborné kvality práce a přístupu její zaměstnanců.

Radek Lavrinec

Kojetín


Publikováno 3. 1. 2019 14:50

Hřbitov Plešovec

Vážený pane řediteli, byla jsem se několikrát na hřbitově v Plešovci podívat. Musím se přiznat, že jsem nevěřila tomu, že se dá s takovým hrobovým "mišmašem" něco udělat. A Vám se to podařilo. No a ten bonus navíc, je prostě radost s Vámi spolupracovat. Děkuji a srdečně zdravím B. Hrabalová20180927_071821.jpg


Publikováno 3. 1. 2019 14:48

Poděkování - Vydláždění dvora

Touto cestou bychom rádi poděkovali firmě Technis Kojetín za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup. Celý tým, dovolím si jmenovat - bratři Matouškovi, pan Čanda, brigádníci a pan Vrána, byl ochotný, pracovitý a spolehlivý. Prostě na 100% splnil naše očekávání. Děkujeme mockrát a vřele doporučujeme. Dagmar Vaculová, Kojetín“

Video


Publikováno 19. 7. 2018 12:56

Ořezy Nová

Dobrý den, mohla bych poprosit o předání vzkazu p. Nakládalovi?

Chtěla jsem mu jen prostřednictvím mejlu poděkovat za to, že bylo zajištěno seřezání keře před vchodem v Nové ulici 1219 - keř byl již skoro celý oschlý (zasílala jsem v září dotaz ohledně topení a zároveň mě jen zajímalo, jak je to s možností prořezání oschlých keřů apod., na což mi pan Nakládal ihned zaslal mejlovou odpověď). Kdyby bylo ještě možné v budoucnu např. prořezat větve hodně oschlých borovic naproti vchodu Nová 1220, také by to jistě hodně pomohlo. Ale to je jen takový návrh laika, jsem ráda, že se Město a Technis s.r.o. o zeleň v Kojetíně starají a nedochází ke kácení stromů bez rozmyslu, protože jak jsem psala již dříve jsem hlavně ráda, že žiji na sídlišti, kde je takové množství zeleně a dodnes jsem moc ráda i za to, že v parcích u obou ZŠ zůstala původní výsadba stromů, o které se také řádně pečuje. Pracuji v kanceláři na gymnáziu, tzn. okna v přízemí u chodníku, kde jen přes trávník je hlavní silnice, kterou denně proudí velké množství kamionů, nákladních i osobních aut a proto opravdu já za sebe oceňuji, že je v parcích zachována zeleň, která alespoň trochu mírní tento velký dopravní nápor.

Mějte se hezky a přeji Vám i všem pracovníkům firmy Technis hezké vánoční svátky a hodně zdraví a pohody do nového roku.

Marcela Fíková

From: Marcela Fíková 

Sent: Thursday, December 8, 2016 11:28 PM

To: m.stetkar@technis.kojetin.cz 


Publikováno 29. 8. 2017 12:26

Hanusíkova křižovatka

Přeposílám poděkování pana Šindelky ke křižovatce v Hanusíkově ulici. Odpověděl jsem mu a myslím, že takových díků není moc a každého si proto važíme. Děkuji všem za spolupráci na dané akci.

Ing. Jiří Šírek
Starosta, Město Kojetín
Masarykovo náměstí 20
752 01 Kojetín
tel. : +420 581 277 400
image001.png

From: Šindelka E.

Sent: Wednesday, December 14, 2016 2:14 PM

To: j.sirek@radnice.kojetin.cz

Subject: Křižovatka

Dobrý den pane starosto!

Jedná se o křižovatku u gymnázia. Od zprávy od vás uplynul delší čas,a já jsem již nedoufal, že se bude letos konat úprava nebezpečné křižovatky. Až dnes, po položení zpomalovacího pásu přes silnici jsem pochopil celkový smysl úpravy a mohu kvitovat spokojenost s nápadem na takové zabezpečení této křižovatky. Již věřím, že žádný další smrťák zde již nebude. Velký DÍK. Přeji Vám i celé radnici pěkné svátky a mnoho úspěchů v novém roce.
Eduard Šindelka, který je rád, že bývá v Kojetíně.


Publikováno 27. 8. 2017 14:32

Zimní údržba

From: Eva Pěchová

Sent: Monday, January 25, 2016 5:39 PM

To: Ing. Vlastimil Psotka - Technis Kojetín s.r.o. <vlps@technis.kojetin.cz>

Subject: poděkování..

Dobrý den,

chtěla bych vám poděkovat za operativní řešení venkovní situace při sněžení, a dnes při ledovce.
Myslím, že jste to zvládli.

Ještě bych měla prosbu. Nejprve vrata do garáží pod Sladovnou.

Nemůžeme se dostat do levých, při pohledu na Sladovnu, rovněž ty pravé mají občas problém se otevřít a není to poprvé.

Druhá věc je ostrůvek mezi pravými vraty. Pro delší vozy je problematický nejen vjezd do garáže, ale hlavně výjezd. Obrubníky jsou hodně vysoké, ostrůvek vyloženě překáží. Navíc, neukáznění řidiči, kteří neumějí správně zaparkovat, situaci ještě stěžují. Kontroly městské policie nepomáhají. 
Děkuji za pochopení.
Eva Pěchová

Děkujeme za pozitivní informace a podněty, které budou postupně realizovány.

Pěkný den
Vlastimil Psotka


Publikováno 27. 8. 2017 14:24

Napadení plavčíka

Napadení plavčíka

 


Publikováno 27. 8. 2017 14:15

Výsadby Blanská

Tak to jsme rádi, poděkování vyřídím. 

Eliška Izsová referent odboru výstavby, životního prostředí a dopravy. Městský úřad, Masarykovo náměstí 20, 752 01 Kojetín

 

From: Tomáš Večerka

Sent: Thursday, April 30, 2015 11:48 AM

To: Eliška Izsová - MěÚ Kojetín

Subject: Večerka, Blanská

Dobrý den,

Technis osázení zvládl na jedničku, tímto bych chtěl všem poděkovat. Tak ji to prosím také nějak vyřiďte.

S pozdravem
Tomáš Večerka

 

 


Publikováno 27. 8. 2017 14:12

Sběrný dvůr "Kola pro Afriku"

Na konci roku si lidé přejí a děkují.
Kola pro AfrikuV projektu Kola pro Afriku se přálo, děkovalo, dávalo a dostávalo vrchovatě po celý rok. Je to k neuvěření, ale každý den byl darem, každý den přišla dobrá zpráva ze sběrných míst, od dárců, od partnerů, od dětí ze škol, kteří chtěli pomáhat. Po celé naší zemi lidé darovali jízdní kola, a měli kam. Vznikala nová sběrná místa. To vypovídá o lidech, kteří darují něco svého a také o lidech, kteří nezištně dávají mnoho svého umu, nadšení a síly pro někoho druhého. Mluví se o dobrovolnících, na kterých převážně je tento projekt, kde se pomoc točí, založen. Lidé, malí i velcí, vymýšleli, jak mohou pomáhat. Bez dobrých, otevřených srdcí by bylo méně krásně na světě J. S projektem Kola pro Afriku žijeme v malé evropské zemi krásný sen, je to sen o pomoci africkým dětem na jejich cestě ke vzdělání.

Kola pro AfrikuTedy díky vám všem přátelé, dobrovolníci a dárci, partneři, lidé se srdcem otevřeným pro druhé se sen stává skutečností. Začátkem ledna už bude dohromady 1500 gambijských dětí díky lidem naší země ukrajovat snáze kilometry do školy.

Přátelé, přejeme vám za společnost Kola pro Afriku pohádkově krásné, požehnané Vánoce. Děkujeme, že vaše dobré skutky připomínají Vánoce každý den.

Nechť jste ve zdraví a v radosti z každého dne, který přijde. Myslíme na vás, jsme vám vděčni za společnou cestu.

Tým společnosti Kola pro Afriku

Dagmar Stodůlková

www.kolaproafriku.cz 
Kola pro Afriku o.p.s.
28.října 437, 709 00 Ostrava
www.kolaproafriku.cz

 

 


Publikováno 27. 8. 2017 14:01

Spolupráce obec Uhřičice

From: Obec Uhřičice

Sent: Friday, May 03, 2013 11:52 AM

To: reditel@technis.kojetin.cz

Subject: Objednávka

Dobrý den pane řediteli.
Chtěl bych Vám poděkovat za dosavadní spolupráci Obce Uhřičice s Vaší firmou a sdělit, že jsme velmi spokojeni s Vašimi službami a že všechny objednávky byly beze zbytku splněny.

Děkuji předem a přeji hezký den a víkend.
Isakidis


Publikováno 27. 8. 2017 13:27

Novější 1