temptext Technis
Rychlé vyhledávání Nabídka služeb Info pro občany

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Hlavní strana > Koupaliště, kemp > Vstupné

Vstupné

Přijďte si zaplavat, zasportovat a relaxovat do našeho krásně upraveného areálu s bazény, tobogánem, skluzavkou kamikadze, vířivkou a dalšími vodními atrakcemi, pro nejmenší nově vybudovanými hracími prvky, novými odpočívacími a sportovními zónami a nově zbudovaným ozvučením areálu zpříjemňujícím pobyt v areálu koupaliště.

Vstupné:  
Dospělí 80 Kč
Dospělí od 16 hod 60 Kč
Děti od 1 roku do 15 let, studenti 60 Kč
Důchodci 30 Kč

ZTP

Večerní koupání

Večerní koupání bude probíhat v případě tropických teplot (dle aktuální předpovědi) v pátek a v sobotu (případně i ve všední dny) od 19:30-21:30 hod. Informace o večerním koupání bude vždy v aktuální den zveřejněna na tabuli, která je umístěna pod veřejně přístupnou kamerou na trávě mezi velkým bazénem a restaurací. 

volný vstup

50 Kč

Děti do 18 let evidovaní na DDM (Dům dětí a mládeže v Kojetíně) volný vstup volný vstup

Jedná se o děti, které pravidelně navštěvují zájmové kroužky na DDM a mají zaplacenou úhradu na celý rok. Dále děti evidované na DDM navštěvující další organizace ve městě Kojetíně (splňující stejné podmínky), specifikované na letáku DDM vyzývajícím k registraci otisků prstů do vstupního systému koupaliště.

Informace pro rodiče k otiskům prstů:
Nemusíte mít obavy ze zneužití registrace otisků prstů vašich dětí.
Pro ochranu osobních informací neukládají snímače otisku prstů do paměti obrazy – otisky prstů jako takové. Není tedy možné získat obraz otisku prstu ze vzoru uloženého v zařízení, protože se jedná pouze o číselná data. Nehrozí proto zneužití osobních informací. Data v systému registrace jsou šifrována již při pořizování (garantováno výrobcem systému registrace).